sreda, 20. oktober 2010

PRVO SREČANJE BALBOAŠEV SLOVENIJE



Ponedeljki so prav posebni. Zvečer se dobimo Pri Zelenem Zajcu in plešemo balboo vse do polnoči, a tokratni ponedeljek je bil prav poseben. Pred plesom smo se dobili, da bi si izmenjali mnenja in naše poglede o prihodnosti ljubke balboe. Seveda niso bila samo mnenja tista, ki so se izmenjavala temveč tudi božanske  slaščice, ki so jih pripravili naši balboaši. Hvala Zoranu, Tanji, Mateji in Lari.
Mljask, se še priporočamo, predvsem pa ne moremo spregledati Stojana, ki je ujel nepozabne trenutke.













Jap, fino smo poklepetali in nasitili, smo se pa tudi odločili, da velja takšen dogodek nedvomno ponoviti v naslednjem mesecu. Spremljaje SBA in izvedeli boste kdaj se nam lahko pridružite.
No, in nadaljevali smo z balboo....


































































Še enkrat, hvala Stojan!

1 komentar: